Warsztaty z marketingu

Warsztaty marketing fotografa

Masz dobre zdjęcia i brakuje Ci klientów? Twoje reklamy nie działają? Znów trafił Ci się ciężki klient?

Wiesz, że Black Drop Factory jest jedną z najbardziej prestiżowych firm na rynku, a założyłyśmy ją my – Gosia i Iza – dwie fotografki z dwóch różnych biegunów fotograficznych?

Łączy nas pasja, doświadczenie i zróżnicowane techniki sprzedaży, które postanowiłyśmy zebrać w jedną całość tworząc wyjątkowe warsztaty z marketingu dla fotografa.

Warsztaty, w których  podzielimy się z Tobą naszymi sprawdzonymi pomysłami i pomocnymi materiałami reklamowymi.

Jeśli fotografia to Twoja miłość i nie wyobrażasz sobie innego zajęcia oraz chcesz wynieść swoją firmę na wyższy poziom i zapełnić kalendarz zleceniami na najbliższe miesiące to doskonale trafiłeś. Dzięki naszym warsztatom:

wyróżnisz się na tle konkurencji

zapełnisz swój grafik

zarobisz więcej pieniędzy

zapewnisz sobie stabilność i płynność finansową


Śmiało! Zainwestuj w siebie!
Dwa dni stacjonarnych warsztatów indywidualnych 3950 zł


Czego dowiesz się podczas warsztatów?

Omówimy mocne i słabe strony Twojej firmy

Ocena Twoich mocnych i słabych stron pozwoli nam lepiej przyjrzeć się Twojemu biznesowi. Dzięki temu będziemy wiedzieć jakie obszary wzmocnić i eksponować klientowi oraz nad jakimi rzeczami trzeba popracować, po to by osiągnąć stabilną pozycję firmy na rynku oraz zwiększyć płynność finansową, tak by firma przynosiła zyski na wysokim poziomie.

Ustalimy wspólnie Twoje cele, priorytety w biznesie

To jasne, że każdy chce zarabiać jak najwięcej 🙂 Właśnie do tego będziemy dążyć ustalając cele biznesowe na najbliższy rok z wykorzystaniem Twoich predyspozycji. 

Przeprowadzimy audyt Twojej firmy

Wspólnie policzymy wszystkie koszty jakie ponosisz w firmie. Nie tylko te bieżące, ale również te długoterminowe oraz takie, które mogą pojawić się wraz z rozwojem firmy, a o których teraz nawet nie pomyślisz! Pozwoli nam to przygotować cennik i ofertę, dzięki której będziesz mógł spać spokojnie i nie martwić się finansami.

Dowiesz się jak usprawnić i rozwinąć firmę w social media oraz jak korzystać z SEO

Podpowiemy Ci jak prowadzić social media (Facebook, Instagram), kreować potrzeby klienta, tworzyć odpowiednie reklamy i posty przyciągające nowych obserwujących.

Przedstawimy sprawdzone techniki sprzedaży

Czy wystarczy robić dobre zdjęcia by zarabiać kokosy? Otóż nie! Na swojej drodze spotkałyśmy zarówno niezwykle uzdolnionych i posiadających ogromną wiedzę fotografów, którzy narzekali na brak klientów i brak płynności finansowej oraz takich, którzy mimo, iż dopiero byli na początku swojej fotograficznej drogi mieli zapełniony kalendarz zleceniami i mieli finanse na to, by doszkalać się w innych dziedzinach fotografii. Jedyna różnica między tymi typami fotografów to stopień zaawansowania umiejętności sprzedaży usług. W czasach, gdy na rynku otwiera się wielu uzdolnionych fotografów, nie wystarczy tylko wrzucanie dobrych prac na Fb czy Insta. Nie chodzi też o to, by coś wciskać na siłę. O nie! W końcu klientowi finalnie oddajemy coś co kochamy robić, zarazem też cząstkę siebie. Na warsztatach nauczysz się sprzedawać swoje usługi oraz jak tworzyć historię.

Dowiesz się jak radzić sobie z trudnym klientem

Każdemu raz na jakiś czas trafia się trudny klient. U nas dowiesz się jak powinna wyglądać umowa i jak nią zabezpieczyć swoje interesy oraz jak rozmawiać z roszczeniowym klientem tak, by nie zepsuł nam opinii, a dodatkowo finalnie był zadowolony ze świadczonych przez nas usług. Porozmawiamy też o asertywności, o tym jak ją ćwiczyć i pielęgnować ją w sobie.

Po warsztatach otrzymasz od nas na maila motywujące do działania wyzwania przez 3 kolejne miesiące !