O mnie

Witam, nazywam się Małgorzata Sulewska i cieszę się, że jesteś na mojej stronie.

forMAT K / for MAT KA to pasja zrodzona z miłości do macierzyństwa. Fotografia inspirowana wyjątkowym życiem kobiety – matki.


Z wykształcenia jestem magistrem sztuki oraz pedagogiem. Posiadam tytuł oficjalnego nauczyciela i jurora w międzynarodowej społeczności fotografów założonej przez Michaela Stiefa – NPC – Newborn International Community. Pasja związana z fotografią maluszków pojawiła się u mnie wraz z przyjściem na świat mojej córeczki Oliwki. Aktualnie jestem już mamą dwójki maluchów – pojawił się także Jaś <3

Jeśli szukasz fotografa z rodzicielskim i artystycznym podejściem do zdjęć to zapraszam 🙂 Dla nas rodziców nic nie jest ważniejsze niż bezpieczeństwo maluszka, szczególnie w jego pierwszych dniach życia. Ukończyłam w tym celu specjalne warsztaty i wciąż dbam o uaktualnianie swojej wiedzy oraz umiejętności. Regularnie uczestniczę w kursach i szkoleniach, by każda sesja mogła być inna, indywidualna, wyjątkowa, tylko dla Ciebie…
Studio znajduje się… w moim domu 🙂 Dlaczego? Pragnę zaprosić Was do swojego intymnego świata. Chcę, by dzieci czuły się jak w domu … Oczywiście mam przygotowane do tego oddzielne pomieszczenia, gdzie możecie czuć się swobodnie i bezpiecznie.
Do każdej sesji przygotowuję się indywidualnie. Poświęcam czas na stworzenie (często własnoręcznie) nowej scenografii, dekoracji lub ubranek. Staram się, by sceneria i ubranka dla każdego noworodka były inne, niepowtarzalne, ponieważ Twój maluszek jest wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju.
Zapraszam również na zdjęcia w plenerze. Mieszkam w pięknej, bardzo malowniczej okolicy. Wokół są piękne lasy i stawy. Zawsze możecie tu wrócić i odpocząć. Nikt nam nie przeszkadza. Nie ma gapiów – jesteśmy tylko my i Wasze emocje…

Kilka wskazówek:

Jeśli marzysz o sesji noworodkowej, zachęcam do zarezerwowania terminu jeszcze w trakcie ciąży.
Nawet delikatny makijaż pomoże Ci idealnie wyjść na zdjęciach (istotny jest puder, który zapobiega świeceniu). Strój możemy ustalić wspólnie, w zależności od charakteru sesji.

Być może nie jestem typowym fotografem. Najważniejsza dla mnie jest jakość zdjęć, a nie ich ilość. Staram się wyselekcjonować tylko te najlepsze, które następnie porządnie retuszuję. Posiadam sesje standardowe i dodatkowe usługi.

Każdy pakiet możemy modyfikować, w taki sposób, aby dostosować się do indywidualnych potrzeb klienta. W razie pytań proszę wysłać zapytanie poprzez formularz zawarty w zakładce KONTAKT, zadzwonić na numer 725 408 597, bądź wysłać wiadomość na Facebooku.